יומן עבודה יומי

ניהול פרויקט בענף הבניה נועד להביא יוזמת בינוי ספציפית, דרך תכנון אדריכלי והנדסי, אל הביצוע בפועל ויישומה המוצלח של היוזמה, תוך עמידה בשלושה קריטריונים: איכות הביצוע בהתאם לתכניות העבודה והמפרטים, עמידה בלוחות הזמנים והתקציב.

האחריות להצלחת הפרויקט מוטלת על מנהל הפרויקט, שכדי לעמוד בבהצלחה בשלושת הקריטריונים שהוצגו, נדרש להיות עם האצבע על הדופק ולפיקוח הדוק . יומן העבודה היומי הוא כלי דיווח, שמנהל הפרויקט, בשלב הביצוע, בעזרת המפקח,  נעזר, בו בין השאר לשם פיקוח על הנעשה בשטח.  
טופס יומן עבודה נמצא בכל אתר בנייה, ובו נדרש הקבלן לדווח והמפקח לאשר, על נוכחות עובדים, כלים, שלבי עבודה, מזג אוויר וכל פרט  המתעד את הנעשה. הדיווח מעיד על התקדמות הביצוע או על עיכובים וסיבותיהם. יומן העבודה היומי משמש מקור מידע קביל המעיד על שנעשה באתר הבנייה ומשתמשים בו לצורך יישוב חילוקי דעות במקרה של אי-עמידה או חריגות מהיעדים.

 

ניהול יומן עבודה ממוחשב באתר בנייה

יומן העבודה באתר מתועד לפי תאריכים. הקבלן המבצע מדווח בו על מספרם של העובדים בסוגי העבודות השונות , הציוד המכני, תנאי מזג האוויר , העבודות שבוצעו וכל פרט אחר שיש בו כדי ללמד על מה שנעשה באתר באותו היום.  המפקח רשאי לרשום הוראות והערות שאליהן הקבלן יכול להגיב. המפקח והקבלן חותמים ביומן על כל דף בצמוד לדיווח.   

יומן עבודה ממוחשב מכיל את כל הפונקציונליות הנדרשת ביומן עבודה לקבלן הידני ויותר .
 יומן עבודה לבניין להורדה מאפשר

  • נגישות מלאה לתוכן היומן מכל מכשיר בכל עת
  • דיווחים ומזכרים לפי קטגוריות נושא: כוח אדם, מלאי, קבלני משנה, רגולציה וכן הלאה
  • שימוש ושיתוף מולטימדיה (תמונות ווידאו) של האתר, תכניות בניה, מסמכים ועוד
  • הדפסה, שיתוף וקולבורציה של משימות עם כל הנוגעים בדבר ובלחיצת כפתור אחת
  • דוחות מפורטים לפי נתוני חתך לבחירתכם
  • בקרה ושליטה עם אפשרות נעילת יומן מפני שינויים
  • חתימות אלקטרוניות, התראות, תזמון תזכורות לכל המשתתפים

 

אם אתם מנהלים היום את פרויקטי הבניה שלכם באמצעות טכניקות ידניות כמו טופס יומן עבודה בבניין אתם בוודאי יודעים עד כמה מודלים ידניים אלה מקשים על ההתנהלות ויכולים ליצור מצבים לא נעימים של אי הבנה, אי עמידה בלוחות הזמנים ובמשימות ולעיתים אף לעלות ביוקר. חיפוש פשוט של יומן עבודה לבניין להורדה יכול לחולל שינוי של ממש ביעילות עבודת הניהול שלכם, אבל אם אתם כבר פונים לזירה הממוחשבת, אתם רוצים לעשות את זה הכי טוב שיש.

בנארית הוא בית תוכנה ותיק ומוביל, המפתח כלים מתקדמים לניהול פרויקטים, במיוחד לענפי הבניין, התכנון וניהול הפרויקטים בכלל. באתר האינטרנט של בנארית תוכלו למצוא מידע רב על פתרונות התוכנה שלנו לקבלנים ומנהלי פרויקטים ובכלל זה פתרון של יומן עבודה יומי ממוחשב עם שלל פונקציות שיובילו לייעול דרמטי בתהליכי הניהול בארגון שלכם. לפרטים נוספים על פתרונות התוכנה של בנארית, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 04-9884344.