פתרונות לקבלנים

להביא את הפרויקט בהצלחה אל קו הסיום

כדי לזכות במכרז ולקבל עבודות, אתה נאלץ, פעמים רבות, לרדת אל מחירי סף.
במהלך הפרויקט, אתה עלול לגלות שהעלויות גבוהות ממה שחשבת,
וכל סטייה קטנה לא מבוקרת עלולה לגרום לזכייה שלך להפוך להפסד.

לא פשוט…!

אבל, עם בנארית אפשר להפוך את המורכב לפשוט.

לזהות את הקווים האדומים כבר בשלב התמחור.
לדעת מה קורה בכל רגע, לכל אורך הפרויקט.

בנארית – כדי לזכות במכרז ובכל זאת להרוויח !

תוכנות נבחרות לקבלנים

פתרונות ליזמים ומנהלי פרויקט
פתרונות למתכננים

לא כל כך בטוחים מאיפה להתחיל כשאתם מנהלים את הפרויקט שלכם ואיך לשלוט על כל המידע החשוב? זה משהו שתוכלו לעשות בקלות, והרי שרק נדרש מכם להיות מחושבים עם הצעדים שתעשו במטרה להפוך את כל ניהול הפרויקט לברור יותר. התוכנה של בנארית תעשה לכם את החיים לקלים יותר בכל פעם שתצטרכו לנהל את הפרויקט שלכם. פנו אלינו למידע נוסף על התוכנה ועל השימושים בה.

תוכנה לקבלנים

אפשר למצוא לא מעט קבלנים שעושים את העבודה שלהם בצורה מסורבלת ומבלי להקפיד על סדר ותכנון נכון. זה משהו שאפשר למנוע, והרי שאם רוצים להביא לשיפור בדרך שבה ניגשים לפרויקטים בענף הבניה, זה יהיה רצוי לבחור תוכנה לקבלנים כמו זו של בנארית. התוכנה של בנארית מספקת לקבלנים פתרון מקיף ושלם לתכנון, ביצוע ומעקב אחר כל שלב בפרויקט. כך ניתן להכין כתב כמויות, לבדוק את העמידה בזמנים של ביצוע העבודה, ולראות איך הכול מתקדם.

 

תובילו את הפרויקטים שלכם להצלחה

אתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם שאם אתם לא רוצים להתעכב עם הדרך שבה אתם מנהלים את הפרויקט שלכם, אז תוכנה לקבלנים פשוט תוכל לעשות הבדל מהותי בדרך שבה אתם ניגשים לפרוייקט, ועל כן יהיה כדאי להיעזר בתוכנה מסוג זה והכלים השונים ומהגוונים שהיא מציעה לקבלנים.

במידה ויש לכם דרישות ספציפיות שנוגעות לשימוש בתוכנה של בנארית, המודולריות שלה עשויה לאפשר לכם להתאים אותה לאופי העבודה שאתם עושים ולהפיק ממנה תועלת מרבית. תוכלו לברר היטב מה ניתן לעשות עם התוכנה לאחר שתיצרו קשר עם צוות המכירות של בנארית בנושא הזה. הצוות מקצועי ישמח להדריך אתכם בנושא השימוש במערכת והכלים השונים בה.

 

תוכנה לקבלנים לעבודה יעילה יותר

טכנולוגיה יכולה לסייע לנו לנהל את העבודה בצורה טובה ויעילה יותר מאשר בעבר. הכנה והחתמה על חוזים ועד לניהול כתבי כמויות וניהול המשאבים הפרויקט, ניהול תקציבים, הכנת תכנון מסודר לפרויקט, ניהול יומן עבודה דיגיטלי, גיבוי תכנים וקבצים בענן, מציאת קבלני משנה ואנשי מקצוע שונים לביצוע חלקים שונים בפרויקט, התקשרות ובקרה עם ועל העובדים שלכם ועוד. לקבלנים עבודה רבה בכל פרויקט, החל משלבי התכנון שלו וקבלת ההיתרים לבניה ועד לניהול השוטף של העובדים, המשאבים והתקציבים עד השלמת הפרויקט לפי התקנים, הדרישות והחוקים במדינת ישראל וכמובן בהתאם לתוכניות שתוכננו על ידי האדריכל וזכו לאישור.

תוכנה לניהול פרויקט קבלני

מתקשים לשלוט על הפרויקט שאתם מוציאים לפועל בענף הבניה? אנו מבינים זאת היטב, ובשל זאת נמליץ לכם בחום על תוכנה לניהול פרויקט קבלני של בנארית שתוכל להעניק לכם שליטה על כל פרט שקשור בניהול של הפרויקט שלכם, מהתחלה ועד הסוף. בין אם מדובר על זיהוי טעויות לאורך הפרויקט, הכנה של כתב כמויות והכנת חוזים, אלו הם רק חלק מהכלים המתקדמים שבתוכנה המודולרית המתקדמת של בנארית, המותאמת בעיקר לענף הבניה בישראל ונחשבת למתקדמת ביותר בענף זה.

 

שפרו משמעותית את הביצועים שלכם בניהול הפרויקט

שימוש בתוכנה של בנארית תעזור לכם לשפר משמעותית את הביצועים שלכם בניהול הפרויקט. השימוש בכלים השונים יסייע לכם לנהל בצורה מקצועית ואפקטיבית יותר את השלבים השונים בפרויקט, כולל ניהול המשאבים, העובדים והתקציבים. באמצעות ניהול נכון ומקצועי יותר תוכלו לחסוך את השימוש במשאבים רבים, לבצע הסכמים ושלבים שונים בצורה פרקטית ויעילה יותר ועוד.

 

יוצאים לדרך עם הפרויקט בקלות – תוכנה לניהול פרויקט קבלני

אז אם אתם לא רוצים להקשות על עצמכם בניהול הפרויקט תוכלו לעשות שימוש בתוכנה של בנארית. תוכנה לניהול פרויקט קבלני של בנארית תאפשר לכם לנהל בקלות את המסמכים השונים בפרויקט, להתנהל בצורה נכונה ומהירה מול אדריכלים, קבלני משנה, עורכי דין ואנשים נוספים הקשורים בפרויקט שלכם ועוד. תוכלו גם להתאים את השימוש במערכת לצרכי הפרויקט שלכם, לגודל שלו, לתקציב הפרויקט ועוד.