GstarCAD 2021

מהירה יותר בביצוע פעולות בתוכנה.
מהירה יותר בפתיחת קבצים.
יבוא וקריאת קבצים משותפים מ-AutoCad לדוגמה DWG,DFX
תמיכה בפקודות XREF, תמיכה בכתובות LISP.

Slider

GstarCAD 2022

- ממשק חדש המזכיר את סרגלי הכלים והאייקונים בAutoCad
- אפשרות להחלפה בין מרחבי העבודה 2D DRAFTING ו CLASSIC
- יבוא וקריאת קבצים משותפים מ AutoCAD לדוגמה: DXF, DWG

GstarCAD 2022
בהשוואה ל
AutoCAD 2022

- GstarCAD 2021 מהירה יותר בפתיחת קבצים גדולים
- GstarCAD 2021 מאפשרת לשלב סרגל עבודה
לחישוב כמויות ב exel
- GstarCAD 2021 מהירה יותר בביצוע פעולות בתוכנה

GstarCAD 2022

- טיפול קל, מהיר ונוח גם בקבצים גדולים
- תמיכה בפקודות XREF , תמיכה בכתובת LISP
- עריכה מלאה ב Model Space, Layouts, ViewportsT

previous arrow
next arrow
Slider

שיפורים בגירסת ג'יסטארקאד 2022

 • העברת הגדרות קיימות במעבר בין גרסאות (יצוא-יבוא) ללא צורך להגדיר מחדש.
 • אפשרות לייבא  מ AutoCAD
 • תכונות נוספות של תלת מימד לשיפור הפונקציונאליות התלת מימדית של התוכנה
 • תמיכה בסיומות קבצי ענן rcp  ו rcs . נקודות הענן יוכנסו לפי הקואורדינטות שצויינו בקובץ.
 • המשתמש יוכל להחיל את צבע האובייקטים ואת צבעי סריקת RGB לתצוגה.
 • פקודת RAPIDDIST חדשה מודדת במהירות מרחק וזווית בין אובייקטים דו-מימדיים על צירי x ו –y.
 • הצגת המדדים מופיעה באופן דינאמי תוך כדי תנועת העכבר מעל ובין האובייקטים.
 • תחת WCS ניתן להשתמש בפקודה למדידת אובייקטים דו-מימדיים בלבד (ללא זוויות הגושים).
 • שיפור פלטות כלים Tool Palettes
 • בחירה והחלת hatch pattern באמצעות לחיצה והעברת עכבר מעל האובייקט.
 • ניתן לשנות בקלות את מאפייני דפוס הצוהר. 
 • שיפור עורך Mtext – תמיכה בגופני מספור, כתב עילי ותחתי, שילוב פסקאות, תבניות טקסט ועוד.

מודולים נוספים

לפרטים נוספים אודות התוכנה והשימוש בה תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי של בנארית באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. כדאי לבחון את הכלים השונים של החברה וליהנות מכל המעטפת המלאה הנדרשת לקבלנים ויזמים לתכנון וביצוע פרויקטים בתחום הבנייה.

תוכנת שרטוט

בעזרתה של תוכנת שרטוט תהיה לכם אפשרות לנהל את מיזם הבנייה שלכם בצורה קולחת ותוך כדי שאתם עושים שימוש בכלי שיאפשר לכם להבין את אופיו של הפרויקט וצורת ההתקדמות הצפויה שלו. לפיכך יהיה מדובר במשהו שיהיה בעל ערך רב עבור הפרויקט שלכם. התוכנה המומלצת ביותר בשנת 2022 היא תוכנת CAD של בנארית. התוכנה הנהדרת תאפשר לכם לשרטט בצורה מדויקת את הפרויקט שלכם, לייצר מודולרים מתקדמים לתצוגה ועוד.

 

מענה מקצועי של תוכנת שרטוט

כאשר אתם באים לבחור תוכנת שרטוט איכותית ומקצועית אתם רוצים לבחור בתוכנת ייעוץ איכותית ומתקדמת, בעלת כלים טכנולוגיים מתקדמים ומאפשרת לעבוד עם קבצים כבדים על פרויקטים גדולים ומורכבים. תוכנת שרטוט טובה תאפשר לכם לעבוד עם קבצים ממגוון סוגים, תציע כלים פנימיים איכותיים לתכנון קפדני ומדויק והצגה ויזואלית מדהימה של הפרויקט. כמו כן חשוב שהתוכנה תאפשר עבודה עם גרסאות קודמות של התוכנה ואפילו עם תוכנת האוטוקאד המפורסמת בתחום.

 

הצלחה אמיתית בניהול מיזם הבנייה

תוכנת שרטוט תוכל לבוא כחלק ממענה כולל אותו מציעה לכם בנארית – יחד עם תוכנה שתספק פתרון ליצירת כתב כמויות, אפשרות לפיקוח על הפרויקט מסביב לשעון, יצירת יומן פרויקט וזאת לצד שלל פיצ׳רים נוספים שיסייעו לכל אחד מכם שמנהל מיזם בנייה וירצה לחסוך בזמן יקר ולהפוך את כל מלאכת ניהול הפרויקט להרבה יותר מתקדמת.

 

התייעצו עם מומחי בנארית בע״מ

תוכנת השרטוט המשווקת על ידי בנארית כולל מגוון רחב של פיצ'רים חדשים ושיפורים ביחס לגרסאות קודמות ותוכנות מתחרות. כדי ללמוד יותר אודות התוכנה תוכלו ליצור קשר עם הצוות המקצועי של בנארית שישמח לסייע לכם ולספק לכם ייעוץ בכל צורך.

לסיכום; כאשר אתם באים לבחור תוכנת שרטוט לתכנון פרויקט בניה מסוים חשוב לקחת בחשבון כלי שיספק לכם את כל הצרכים שלכם. חשוב שהכלי יהיה מתקדם טכנולוגית ויאפשר שימוש במגוון כלים פנימיים שבעזרתם תוכלו להפיק את התכנון המדויק והיפה ביותר לפרויקט שלכם. כמו כן תוכלו ליהנות מפיצ'רים מתקדמים שיאפשר לכם לעבוד עם קבצים מסוגים שונים ולייבא/לייצא קבצים לשימושים שונים, לסנכרן נתונים לכתב כמויות ועוד.

תוכנת CAD

באמצעות תוכנת CAD המשווקת באופן בלעדי על ידי חברת בנארית תוכלו להרגיש את השינוי ביחס לשאר התוכנות בשוק. התוכנה שלנו תוכננה בקפידה על מנת להעניק למשתמש ממשק חדש ונוח במיוחד אשר מסוגל להתמודד במהירות ויעילות עם קבצים גדולים וכבדים, כמו גם ביצוע פעולות מורכבות בזמן תגובה קצר. כמו כן, תוכנת הCAD  שלנו קוראת ומפענחת פורמטים שונים של קבצים כמו למשל פורמט השמירה של תוכנת AUTOCAD. אז אם אתם רוצים לקחת צעד אחד קדימה ולייעל את הדרך שבה אתם מנהלים את הפרויקטים שלכם, מומלץ לבחור בתוכנת השרטוט המתקדמת של בנארית בגרסת 2022.

 

שימוש בתוכנת CAD לתכנון הפרויקט

כידוע תכנון ושרטוט פרויקט בניה הוא לא דבר פשוט ויש הצורך לעבוד עם אדריכל מקצועי ומנוסה לביצוע עבודה זו. התכנון והשרטוט נדרשים לא רק בנראות הוויזואלית של הפרויקט אלא גם בעמידה בתקני בטיחות מחמירים מסוגים שונים וזאת כדי להבטיח שהבניין לא יתמוטט בעתיד ויגרום לאסון ופגיעה בחיים של רבים. על כן שימוש בתוכנת שרטוט כמו תוכנת CAD יסייע לכם להכין שרטוט מקורי ומקצועי של הפרויקט, כולל תכנון נכון וקפדני של כל שלב ושלב בו, כל חדר וכל חלק. בתוכנת הCAD המשווקת ע"י בנארית ניתן יהיה לבצע ייבוא-ייצוא של קבצים מגרסאות קודמות של המערכת, לייבא קבצים מAUTOCAD וליהנות ממגוון יתרונות של התוכנה: שיפור הפונקציונאליות התלת ממדית, החלת צבעי אובייקטים לתצוגה, הצגת מדדים באופן דינאמי ועוד.

 

שולטים בכל המידע החשוב במקום אחד – תוכנת CAD

היתרון של תוכנת CAD בשיווקה הבלעדי של חברת בנארית הוא ממשק נוח ונגיש במיוחד בגרסת 2022 של התוכנה, בה גם תוכלו ליהנות מפיצ'רים מתקדמים כמו עבודה עם קבצים מסוגים שונים, עבודה עם קבצים כבדים יותר ופרויקטים מתקדמים יותר, בנוסף ליכולת לבצע מעבר דינאמי בין האלמנטים השונים במעבר עכבר וחידושים נוספים.